Rekreační dům 3+1, pozemek 4449m2 v obci Svratka Novinka

Hájenka na prodej v obci Čachnov

Nabízíme k prodeji jedinečnou možnost koupě nemovitosti ve velmi žádané lokalitě v okolí Svratky. Jedná se o krásné a jedinečné místo k odpočinku a  k rekreaci. Bývalá Hájenka se nachází na odlehlé samotě s vlastní přístupovou cestou, obklopená lesy  v chráněné krajinné oblasti a přírodní rezervaci Žďárských vrchů. Křižánky- 9 Skal ( 11km), Toulovcovy maštale ( 10km). Zámek Karlštejn (1,2 km).

Nemovitost z roku 1915 se nachází na velmi rozlehlém pozemku s vlastním potokem a přírodním jezírkem, které snadno proměnit na přírodní koupání. Na celkovém pozemku se nachází z větší částí zatravněná plocha, vodní jezírko, ovocný sad a vlastní část lesa. Toto klidné a naprosto jedinečné  místo vás okouzlí již při vstupu na vlastní lesní cestu, kde na vás dýchne úplná oáza klidu bez jakéhokoliv rušení okolního světa. 

Do nemovitosti je zavedena elektrická přípojka, vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva, který je umístěn ve sklepě. Voda je z  vlastní studny a odpad je řešen  jímkou. Stavba domu je ze smíšeného zdiva a je určena k rekonstrukci.

Nemovitost je určena pro náročné klienty.


Pro další informace prosím použijte kontaktní formulář níže a nebo volejte na uvedené telefonní číslo.

 

Prodáme i vaši nemovitost

Uděláme vše pro to, abychom prodali i vaši nemovitost za nejlepší možnou cenu...

Kontaktujte nás